ק.ר פרקטים
עקבו אחרינו

    

מטבחים כפריים יפים מעץ מלא עכשיו במבצע שווה לוולנטיין

מטבחים מעץ מלא שוב חוזרים לאופנה!

לאחר “ימי הפורמייקה”, נעשו פופולריים ואופנתיים מאוד. אין להתפלא על כך, שכן יפים יותר ומרשימים יותר מאשר מטבחים סטנדרטיים; ובנוסף, נראים יוקרתיים יותר ו”משדרים” הצלחה. אבל, לפני שמשקיעים בהזמנת מטבחים עץ מלא בכסף רב, רצוי לדעת כמה עובדות חשובות:

סוגי העץ למטבח

עץ טבעי יקר כמובן יותר מכל תחליפי העץ והציפויים המקובלים בשוק; לכן, גם בנויים בצורה סטנדרטית כמו שאר המטבחים הרגילים, ורק דלתותיהם הקדמיות הן העשויות עץ. דלתות אלו של מטבחים עץ מלא כמעט תמיד כבדות יותר, ולכן על הצירים שלהן להיות חזקים יותר ובאיכות גבוהה יותר. דלתות קשות לניקוי יותר מאשר הדלתות הסטנדרטיות שמצופות פורמייקה או פורניר, לכן עדיף לא להתקין דלתות מטבח כאלה מעל כיריים או לידן. דלתות עלולות גם להתעקם לאחר זמן מה יותר מאשר דלתות סטנדרטיות, וגם זו סיבה להרחיקן מכיריים או מתנור. מבחינה אסתטית, עלולים להיראות “אפלים” או “כבדים” מדי, בעיקר בסביבה “מודרנית”.

רעיונות למטבחים

הבדל בין מטבחים מעץ מלא למטבחים רגילים

אין פירושו של דבר, כי מטבחים עץ מלא פחות טובים מאשר מטבחים “רגילים”! הם מטבחים יפים ומשובחים, איכותיים ועמידים, אך בתנאי חשוב אחד – שאותם נבנו אך ורק בידי מומחים. נגרים מומחים בעלי ניסיון יודעים בדיוק כיצד לעצב דלתות שלא יתעקמו, שיהיו קלות לניקוי, שלא יהיו כבדות מדי ושיהיו אסתטיות ויפות. מטבחים עץ מלא יש לכן להזמין רק אצל מומחים, שיכולים להראות המלצות והצלחות מוכחות. מומחים כאלה גם יתנו אחריות מלאה למשך שנים רבות, מתוך ביטחון מלא באיכות של המוצרים שלהם. מטבחים מעץ מלא מזמינים אצל המומחים.

רעיונות והשראות למטבחים מעוצבים