ק.ר פרקטים
עקבו אחרינו

    

חומר גלם – חלק ראשון

בניית בתי עץ הופכת מקובלת יותר ויותר. היא בניה יעילה וטובה הנותנת מענה לצרכים המיוחדים של הצרכן הישראלי. היא בנייה חסכונית מאוד ויפה לעין באופן בולט במיוחד מהבניה הרגילה. הבנייה אורכת מספר חודשים בודדים ומעניקה בכך יתרון גדול ובולט על פני בניה אחרת. היא בניה היוצרת בידוד מעולה מתנאי החוץ לתנאי פנים הבית ובכך מאפשרת למזג את הבית באופן יעיל וחסכוני במיוחד.

הבנייה מתבצעת בחומר גלם אשר עבר תהליכים יסודיים המגנים ושומרים על העץ מפני ריקבון, מזיקים ומפני מפגעי מזג האוויר, על כן היא למעשה בניה איכותית מאוד ומדויקת. הדיוק מגיע, דבר ראשו, מהאפשרות לתכנן את הבית על כל פרטיו וליצור אותם ללא כל מגבלה, החומרים נגישים, זמינים ונוחים לעיבוד, בנוסף תכנון הבית עצמו מתבצע על ידי היצרן, על פי פיתוח של תוכניות אב מוכנות מראש שהניסיון והוותק של אותו יצרן הביאו אותו למבחר הדגמים הקיים אצלו, הבנייה בפיקוח והשגחה צמודים של אדריכלים ואנשי מקצוע מומחים בתחום בניית בתי עץ. 

פרקט למינציה איכותי


מומחיותם באה לידי ביטוי בכל הנושאים הקשורים לבית עצמו, לחומרים שממנו הוא עשוי ולשימושיו, מסוגי העץ המותאמים למיקום הבית ולסביבה בה הוא אמור להבנות ועד מענה לצורכי הדיירים, תחום זה נוגע כבר בנושא הנדסת אנוש הבא לידי מימוש ויישום בבתי העץ. יתרון נוסף ומשמעותי ביותר הקיים בבניה מסוג זה הוא התכנון המוקפד והמדויק היכול לענות לכל אחד על פי צרכיו דבר שקורה כאשר הבניה מתוכננת בצורה עצמאית על ידי הלקוח המעלה את דרישותיו וצרכיו ומגיע, יחד עם אנשי המקצוע, לתכנון מושלם של הבית אותו הוא מעוניין לבנות.