ק.ר פרקטים
עקבו אחרינו

    

חומר גלם – המשך מאמר

תכנון של בניית בתי עץ מיושמת בצורה הטובה ביותר בתחום התיירות, בבניית צימרים וחדרי אירוח הכל כך מקובלים היום, באזורים שונים בארץ, מהצפון והגליל דרך מרכז הארץ ואזורי ירושלים עד הדרום החם וסביבות הנגב. בתי עץ אלה, בתים צמודי קרקע וחדרי האירוח בנויים לפינוק ותמיכה בזמן האיכות של הנופשים בהם, מה שמצביע על איכותה של בניית בתי עץ הוא התכנון והביצוע שלהם, והן תוספות של מרפסות, אמבטיות ג’קוזי, סאונות ותנורי חימום בנויים המעניקים לבתי העץ את ייחודם ואופיים המושך תיירים ונופשים כמעט בכל ימות השנה.

פרקט מעץ איכותי


בתי עץ משמשים למגוון צרכים מעבר לחדרי אירוח לתיירים ונופשים, בתי העץ יכולים לשמש גם כתוספות לשטח הפרטי בו נבנות יחידות מגורים או סטודיו לאירוח או מקלט מפני המולת היום, מבני העץ המבודדים משמשים גם כמקום להתרגעות וליצירה, מקומות בהם השקט והשלווה מעניקים את האווירה הנכונה הנדרשת מידי פעם למען מילוי האנרגיות ויצירה.

אותה מבני עץ יכולים לשמש גם כיחידות אירוח מבודדים המעוצבים בהתאם לסביבה, משתלבים בה בצורה מושלמת על ידי הזמנת שילובי צבעים ייחודיים ועיצוב המבנה עצמו המשתלב בצורה אינטגרלית עם הנוף שסביבו ובכך לא רק שלא מהווה מפגע או הפרעה לנוף אלה אף הופך לחלק ממנו. בתי העץ הם חלק חשוב מהתהליך ההולך ומתרחב, של מודעות לאיכות חיים ולשמירה על האקולוגיה שסביבנו, את בתי העץ אפשר להקים בקלות ובמהירות בחלק אדמה קטנה ליד הבית, או בשדה השכן, אפשר לבנות אותם בחצר הבית וכל מקום אחר העולה על הדעת, ובלבד שיענה על הצורך וישתלב היטב בתנאי המקום. בתי העץ יכולים לשמש כמחסנים ובתי גינה.